Pereiti prie turinio

Plastikas nėra fantastiškas.
Bičių vaško drobelės – yra!

Susipažinkite su mūsų meistriškumu apžiūrėdami visą rankų darbo bičių vaško drobelių bei žvakių kolekciją. Atidžiai apžiūrėkite, raskite tobuliausią tvaraus žavesio ir funkcionalumo derinį ir suteikite savo namams ekologiškos elegancijos. Pradėkite savo kelionę jau dabar!

Kodėl planBee – puiki alternatyva plastikinei plėvelei?

Mūsų bičių vaško drobelės yra aplinkai draugiška alternatyva maistinei plastikinei plėvelei. Visos „planBee“ drobelės yra kruopščiai pagamintos rankomis, naudojant tik OEKOTEX® sertifikatu pažymėtą medvilnę. Bičių vaškas yra gaunamas iš mūsų pačių bičių ūkio ir vietinių bitininkų Suvalkijoje. Pirkdami mūsų drobeles, Jūs ne tik remiate žiedinės ekonomikos verslą, bet ir mažindami plastiko sunaudojimą, mažinate išmetamą anglies dioksido kiekį.

Tvarumas

Mažas vietinis verslas

Pirkdami planBee drobeles, Jūs remiate vietinius bitininkus. Drobelėms naudojamas bičių vaškas yra gaunamas iš mūsų pačių bei vietinių Suvalkijos bitininkų ūkių.

Tvarumas

Mūsų pakuotės yra pagamintos iš 100% perdirbtų medžiagų. Pasibaigus drobelių gyvavimo ciklui, medvilnės audinys gali būti atnaujintas ir vėl. Tiesiog grąžinkite jį mums.

Aukšta kokybė

planBee drobelės yra pagamintos rankomis ir kruopščiai patikrintos prieš atiduodant klientui į rankas. Tačiau, jeigu Jūsų netenkina mūsų produktas, mes jį be rūpesčių pakeisime.

Atsiliepimai apie planBee


Edita

“Nuostabus būdas iškeisti gamtą teršiančią platikinę plėvelę į šias spalvingas ir praktiškas drobeles! Drobelės puikiai tiks uzdengti/apgaubti indus, nes drobelę galima gana tvirtai prispausti prie kraštų, ar tiesiog įvynioti daržoves, vaisius ar kitus maisto produktus. Esu labai patenkinta 😎”

Elizabeth

“This is my first set of wax wraps ever! I’m excited to use them instead of plastic or aluminum foil. The pattern of these wraps are so cute.”

Živilė

“Nuoširdžiausia rekomendacija norintiems rinktis ekologiškus ir gamtą tausojančius sprendimus virtuvėje! Drobeles dažniausiai renkuosi dovanoti, nes dauguma net nežino esant alternatyvų! Ačiū labai už dovanėlę ir man ir iki kitų kartų! 😉

Bee inspired. Bee sustainable.