Pereiti prie turinio

Kilnūs tikslai

planBee misija – būti sąmoningiems tausojant Žemę. Norime prisidėti prie gamtos išsaugojimo tiek vietos, tiek globaliu mastu, todėl bendradarbiaujame su ne pelno siekiančia organizacija "The Ocean Cleanup" ir dalį uždirbtų pajamų pervedame, kad pasaulio vandenynai būtų išvalyti nuo plastiko.

Nuotrauka – The Ocean Cleanup

Dali savo pardavimų aukojame kilniems tikslams

Mūsų, kaip prekės ženklo, misija yra kovoti su plastiko tarša kartu siekiant išsaugoti bites. Mes norime sumažinti vienkartinio plastiko poreikį, kuris teršia mūsų Žemę, jūras bei vandenynus. Taip pat norime padėti sukurti teigiamus pokyčius mūsų planetoje gyvenantiems žmonėms ir gyvūnams, todėl įsipareigojome grąžinti dalį savo pardavimų organizacijai ir žmonėms, kurie sunkiai dirba valant vandenynus nuo šiukšlių.

A couple of our noble causes here at planBee are cleaning up the ocean and raising awareness about helping the planet.
Nuotrauka – The Ocean Cleanup

Kodėl „The Ocean Cleanup“?

Kasmet pagaminama per 380 milijonų tonų plastiko. Iš jų, maždaug 10 miljonų tonų patenka į vandenynus. Probema ta, kad plastikas nesuyra ir šiandien tai yra viena didžiausių aplinkosaugos problemų kelianti grėsmę ne tik vandens gyvūnams, bet ir žmonių sveikatai. „The Ocean Cleanup“ yra ne pelno siekianti organizacija įsikūrusi Nyderlanduose ir JAV, kurianti bei didinanti technologijas, skirtas išvalyti vandenynus bei sustabdyti plastiko šaltinius prieš patenkant į vandenyną. Komandą sudaro 120 inžinierių, tyrėjų, mokslininkų, skaičiavimų modeliuotojų ir kitų pagalbinių vaidmenų. Jų tikslas yra iki 2040 metų pašalinti 90 % vandenynuose plūduriuojančio plastiko.

Geriausia kilnių tikslų dalis

Ar žinote tą jausmą, kai skaniai pavalgote ir paliekate arbatpinigių? Kai jūs perkate, mes darome tą patį. Pirkdami mūsų rankų darbo gaminius Jūs padedate rūpintis planeta ir dalį Jūsų pinigų sumos mes atiduodame „The Ocean Cleanup“. Dalis 2022 metų pajamų jau buvo paaukotai šiai organizacijai, todėl labai didžiuojamės gavę rėmėjo ženklelį su specialiai mums skirtu identifikaciniu kodu. Taigi norime pasakyti didžiulį AČIŪ kiekvienam planBee klientui, kuris mus palaiko. Kartu mes kuriame teigiamus pokyčius!

Nuotrauka – The Ocean Cleanup

Šaltinis:
The Ocean Cleanup