Pereiti prie turinio

Kaip naudotis mūsų produktais

Sveiki atvykę į mūsų gidą, kaip kuo geriau panaudoti mūsų bičių vaško drobeles! Šios ekologiškos vienkartinių plastikinių produktų alternatyvos yra ne tik tvarios, bet ir neįtikėtinai universalios.

Kaip suvynioti bičių vaško drobeles?

An image displaying how to use our products to wrap bowls

Išvyniokite savo bičių vaško drobelę, kuri gali atrodyti kiek kieta dėl sulankstymo. Atsargiai apgaubkite dubenėlį su atlikusiu maistu, daržovėmis, vaisiais, žolelėmis ar kitais norimais daiktais. Švelniai paspauskite ir, naudodami savo rankų šilumą, užsandarinkite drobelę. Drobelę kelias sekundes palaikykite prispaustą – taip sutvirtinsite formą ir neleisite drobelei išsivynioti.

Kaip valyti bičių vaško drobeles?

An image displaying how to use our products in order to keep them new as long as possible

Norėdami efektyviai nuvalyti savo bičių vaško drobelę ir išlaikyti jos lipnumą bei švarumą, plaukti jas po šaltu vandeniu bei naudokite ekologišką muilą. Toks derinys užtikrins švelnų, tačiau efektyvų valymą.

Ką daryti su nusidėvėjusia drobele?

An image displaying how to use our products when they wear out

Siekiami būti kaip įmanoma draugiškesni gamtai. Kai drobelė praranda savo lipnumą, ją galite atnaujinti su mūsų bičių vaško ir pušų sakų galbalėliu, skirtu atnaujinti senas drobeles, sukarpyti juostelėmis ir kompostuoti arba naudoti jas prakuroms.

Kaip bičių vaško drobeles atnaujinti?

Atnaujinkite drobelę lygintuvu

Būtent taip mes pradėjome eksperimentuoti su pirmosiomis bičių vaško drobelėmis! Išklokite seną bičių vaško drobelę ant kepimo popieriaus ir ant viršaus virtuvine tarka patarkuokite bičių vaško gabalėlio. Uždėkite dar vieną kepimo popieriaus lakštą. Sluoksniuokite kaip sumuštinį :). Įkaitinkite lygintuvą iki maksimumo ir lyginkite drobelę iš viršaus. Leiskite vaškui ištirpti ir paskirstykite jį per visą drobelę. Nuimkite viršutinį kepimo popieriaus lakštą, paimkite vašku įsigėrusią drobelę už kampų ir leiskite išdžiūti apie 30 sekundžių.

Atnaujinkite drobelę orkaitėje

Įkaitinkite orkaitę iki 140° C. Padėkite susidėvėjusią bičių drobelę ant kepimo popieriaus ir ant viršaus virtuvine tarka patarkuokite bičių vaško gabalėlio. Sutarkuotą vašką paskleiskite ant drobelės viršaus ir įdėkite į orkaitę maždaug 3-5 minutėms, kol vaškas išsilydys. Paimkite už kampų ir leiskite išdžiūti apie 30 sekundžių. P.S. Tarką galite nuplauti karštu/verdančiu vandeniu ir nuvalyti seno audinio gabalėliu arba popieriniu rankšluosčiu.